لاغری در منزل

راه و روش لاغری سریع بدون دارو و رژیم های سخت

این 10 نکته عبارتند از :

1- صبحانه پر از پروتئین میل کنید چرا که اگر یک صبحانه پر از پروتئین میل نمایید بدن شما در طول روز احساس سیری خواهد داشت و بنابراین میزان مصرف کالری شما در طول روز کاهش خواهد یافت.

2- از خوردن نوشیدنی های شیرین خودداری نمایید چرا که این نوشیدنی ها یکی از عوامل مهم در چاق شدن سریع شما می باشند و اجتناب از آنها می تواند به کاهش وزن فوری شما کمک کند.

3- نیم ساعت قبل از خوردن غذا ، یک لیوان آب بنوشید چرا که یک مطالعه ایی که اخیرا توسط محققان صورت گرفت ، یافتند که با نوشیدن یک لیوان آب نیم ساعت قبل از صرف غذا می تواند در طی 3 ماه باعث کاهش وزن شما شوند.

4- از مواد غذایی که در لاغری موثر هستند ، بیشتر استفاده کنید مانند سبزیجات و...

5- مطالعات نشان داده است که با خوردن فیبر محلول ، الیاف محلول ممکن است چربی هارا به خصوص در اطراف شکم کاهش دهند. مکمل فیبری مانند گلوکومنان نیز می توانند کمک کنند.

کاهش وزن سریع

6- نوشیدن چای یا قهوه. اگر شما یکی از طرفداران چای یا قهوه هستید و روزانه به میزان زیادی استفاده می کنید ، می توانید میزان استفاده خود را چند برابر کنید چرا که با نوشیدن این نوشیدنی ها میزان متابولیسم شما افزایش می یابد.

7- از غذاهای کامل و بدون فراورده سازی استفاده کنید و به طوری که کاملا باید رژیم غذایی خود را بر پایه غذاهای کامل یا همان غذاهایی که بدون فراوری ساخته شده اند بگذارید.

8- غذا را با سرعت کمتری بخورید چرا که خوردن آهسته و آرام غذا می تواند باعث هضم آسانتر غذا و سیری شود و شما هر چه سریعتر غذا بخورید زمان سیری شما کاهش می یابد.

9- هر روز خودتان را وزن کنید و مطالعات نشان می دهند که افرادی که هر روز خود را وزن می کنند سعی به سفت و سخت کردن رژیم غذایی خود می کنند و مواد غذایی کمتری را به بدن خود می رسانند.

10- شب ها به اندازه بخوابید. خواب ضعیف و کم یکی از عوامل خطرناک برای افزایش وزن است و بنابراین مراقب میزان خواب خود در شب باشید.

 کاهش سریع وزن 

با این روش پیشنهادی ساده در منزل چقدر سریع می توانیم وزن کم کنیم؟!

ممکن است که شما در همان هفته اول انتظار داشته باشید که 2 الی 4 کیلوگرم وزن از دست دهید و سپس به مرور زمان بصورت روتین وزن کم کنید. اگر بتوانید یک رژیم غذایی داشته باشید ، احتمالا همه چیز به سرعت اتفاق خواهد افتاد و انرژی بیشتری برای کاهش وزن پیدا خواهید کرد و بطور کلی می توانید با بیشترین سرعت کاهش وزن داشته باشید.

در چند روز اول ممکن است شما احساس عجیب و غریبی داشته باشید ولی پس از گذر چند روز به آن عادت پیدا خواهید کرد و دیگر رژیم غذایی برای شما یک عادت خواهد شد.

یکی از عواملی که می توانند باعث چاقی بیش از حد شما شوند ، استفاده بیش از حد از نمک و شکر می باشد.

پس از چند روز اول ، اکثرا احساس خوبی پیدا خواهید کرد و انرژی بیشتری برای کاهش وزن خواهید داشت.

دوری از شکر و نمک

با داشتن رژیم غذایی به مدت چند روز و اجتناب از کربوهیدرات ، سلامتی شما به روش های زیر بهبود می یابند :

  • قند خون مایل به جایگزینی کربوهیدرات می شود.
  • تری گلیسیرید ها تمایل به کاهش پیدا می کنند.
  • میزان کلسترول بد به مرور زمان کاهش می یابد.
  • میزان کلسترول خوب افزایش می یابد.
  • فشار خون به طور قابل توجهی بهبود می یابد.

لاغری با دستگاه فارادیک 

مشاوره 09195002080

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)