لاغری در منزل
بدون هیچ ابزاری خیلی ساده و راحت در منزل خود لاغر شوید و به وزن ایده ال خود برسید
تا عید 1399 چیزی نمانده است

تمرین های ساده کاهش وزن در خانه برای مردان و زنان

برای انجام حرکات ورزشی همیشه نیازی به رفتن به باشگاه نیست بلکه در خانه با دنبال کردن برنامه خاص و پشتکار می توان به اندامی متناسب و خوش فرم رسید.قبل از انجام ورزش در خانه برای کاهش وزن، باید مطمئن شوید که میزان کاهش وزن را درک می کنید.اغلب افراد با کاهش وزن به عنوان هدف شروع می کنند. آنچه که بدن شما به منظور کسب نتیجه بهتر به آن نیاز دارد کمک می کند بنابراین زمانی که برای کاهش وزن تمرین می کنید، باید بدانید که وقتی شروع به ورزش می کنید بدن چطور عمل می کند.

لاغری در خانه

وقتی مساله کاهش وزن به میان باشد، باید یک تغییر سبک زندگی را ایجاد کنید با اینکه تمرینات ساده ای در خانه برای کاهش وزن می تواند نتایج متوسطی داشته باشد همچنین باید مراقب غذایی که می خورید هم باشید و این زمانی است که شما بیش ترین نتیجه را دریافت می کنید.

در این بخش از ورزش و تناسب اندام نمناک چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند ورزش خانگی تان را برای کاهش وزن موثرتر کنید ؛ با ما همراه باشید.

لاغری اسان در خانه

موثرترین ورزش ها برای لاغری در خانه 

نکاتی مهم برای ورزش و تناسب اندام بدون رفتن به باشگاه در خانه 

-روتین خود را منظم نگاه دارید. 

-برای از دست دادن وزن ورزش را برای حداقل 60 دقیقه برنامه ریزی کنید. 

-از صبحانه صرف نظر نکنید. 

-غذاهایی را بخورید که کالری و چربی پایینی دارند. 

-الگوی غذایی را نگه دارید که سازگار باشد. 

-اگر ورزش نمیکنید، به سرعت فعالیت کنید. 

-از بیرون غذا خوردن پرهیز کنید. 

-استراحت کافی داشته باشید. 

چه زمانی کاهش وزن شروع می شود؟

اینکه چه زمانی برای شما طول می کشد تا متوجه کاهش وزن شوید، از یک فرد به فرد دیگر فرق می کند.عواملی وجود دارند که چرخه کاهش وزن شما را مشخص می کنند.شما هم چنین روند کاهش وزن را زمانی که شروع به کار می کنید، خواهید دید. 

اگر شما تغییراتی شدید در رژیم غذایی و سطح فعالیت خود ایجاد کرده اید، چند هفته اول زمانی است که بیش ترین نتیجه را خواهید دید.مردم هر هفته با 1 تا 2 کیلوگرم شروع می کنند.در اغلب موارد، این کاهش اولیه وزن در واقع افت آب بدن است.

به عنوان مثال، اگر شما ورزش هوازی در خانه را با رژیم غذایی کم کربوهیدرات داشته باشید، گلیکوژن در ماهیچه ها به تدریج کاسته می شود.علاوه بر این، مقداری آب باقی مانده نیز از دست می رود.اما این زمانی نیست که کاهش چربی شروع می شود.به عبارت دیگر، ترازو همیشه بهترین راهنمای شما نیست.

همانطور که در برنامه ورزشی خود پیشرفت می کنید، توده عضلانیتان نیز ممکن است افزایش یابد.نتایج تمرین های تناسب اندام شما در خانه، در این نقطه آرام به نظر می رسد.

بهترین راه برای با انگیزه ماندن، پی گیری روند پیشرفت با یک نوار اندازه گیری است. کمر، بازوها، باسن، ران و سینه خود را اندازه بگیرید.یک سابقه از خود داشته باشید و نتایج را در هر چند هفته باهم مقایسه کنید.

همچنین ارتباط بسیار مهمی بین کاهش وزن و سبک زندگی شما وجود دارد. اگر یک برنامه بسیار پر استرس دارید، کاهش وزن انجام نمی شود. 

شما تفاوتی در سایز لباس و همچنین سلامت کلی خود را خواهید دید.به رغم این احساس است که ورزش بدنی شما در خانه منجر به نتایج گسترده نمی شود.مطمئن شوید که یک حس سلامتی با کاهش وزن دارید.

به تدریج با یک برنامه منظم و رژیم غذایی خوب، بهبودی محسوسی در سلامتی خود خواهید دید و همانطور که در بخش ورزش و تناسب اندام نمناک می خوانید این شامل کاهش سطح کلسترول و فشار خون نیز می شود. بسیار مهم تر از اعداد واقعی است که شما در مقیاستان می بینید. 

به عبارت دیگر، تمرین های تناسب اندامی در خانه وجود دارند که بسیار موثرتر از بقیه هستند.گنجاندن آن ها در برنامه ورزشی تان می تواند نتایج شدیدی داشته باشد. 

شکستن برنامه تمرینی! 

دو جز برای تمرین خوب ورزش هوازی و آموزش استقامت وجود دارد.

ورزش هوازی به معنی بالا بردن ضربان قلب است. این به شما نیاز دارد که در هر فعالیتی که نیاز به مقدار زیادی تلاش دارد، شرکت کنید. شامل دویدن، رقص، پرش با طناب، پروانه یا پیاده روی تند است.

زمانی که به دنبال برنامه کاهش چربی خوب هستید، تمرین مقاومت و یا آموزش استقامت همراه با کاردیو به شما کمک خواهد کرد که چاق شوید.

تمرین استقامت به شما نیاز دارد تا کمی مقاومت را به شکل وزنه های قوزک پا، نوارهای مقاومت،دمبل اضافه کنید. دلیل اینکه نیاز به تمرین قدرت دارید، این است که شما ماهیچه های بیشتری با این نوع ورزش خواهید ساخت.

دلیل اینکه نیاز به تمرین های قدرتی دارید، این است که ماهیچه های بیشتری با این نوع ورزش خواهید ساخت. هرچه ماهیچه بیشتری داشته باشید، سوخت بدن تان سریع تر خواهد بود.

این یک قانون ساده است - اگر می خواهید اندازه خود را تغییر دهید، به ورزش های هوازی نیاز دارید و شکل بدن خود را تغییر می دهید و به آموزش قدرت نیاز دارید.

رژیم لاغری 20 کیلویی

برنامه تمرینی برای لاغری در خانه 

10 تمرین برای کاهش وزن و لاغری که می توانید در خانه انجام دهید: 

هنگامی که تصمیم گرفتید بدن سالم داشته باشید، می توانید این 10 ورزش مطمئن معرفی شده در بخش ورزش و تناسب اندام نمناک را در خانه برای کاهش وزن اضافه کنید: 

1. شنا:

شنا یک تمرین عالی برای کار کردن کل بدن، به خصوص سینه است.

دست هایتان را روی دو طرف سینه خود قرار دهید. در هنگام دراز کشیدن روی دست خود، از وزن بدنتان پشتیبانی کنید. حالا بدن خود را بلند کنید و آن را با خم کردن آرنج به موقعیت شروع پایین ببرید.

شما می توانید این تمرین را برای کار بر روی عضلات سه سر خود با حرکت دادن دست هایتان به کمر خود تغییر دهید.اگر در ابتدا سخت بود می توانید زانوهایتان را خم کنید. 

2. پل:

این یک ورزش ساده است که باید در خانه انجام دهید.به پشت خود دراز بکشید. زانوهایتان را روی زمین خم کنید. سپس باسن خود را بلند کنید و آن را به موقعیت اصلی برگردانید. حداقل 15 بار در یک ست این تمرین را تکرار کنید. 

3. اسکیت:

این یک ورزش هوازی خوب و یک ورزش پا ساده در خانه است. حالت نیمه اسکات داشته باشید. سپس به یک طرف خیز بردارید.پایتان را روی زمین قرار دهید و در طرف دیگر آن را مجددا تکرار کنید. 

4. پلانک کرال:

این ورزش یک ورزش عالی برای عضلات شکم است و یک ورزش کمر خوب در خانه است. بدن خود را به یک موقعیت چوبی با بدن خود بیاورید که توسط انگشتان پا و بازوهای شما حمایت می شود. سپس زانوی خود را به یک طرف تا آرنج در یک طرف قرار دهید. از طرف دیگر تکرار کنید. این باعث می شود که وزن از یک طرف به طرف دیگر تغییر یابد و استقامت و پایداری زیادی به شما بدهد.

لاغری در خانه با بهترین تمرینات

5. اسکات:

این یکی از بهترین تمرین های خانگی برای مبتدیان و آموزش های سطح پیشرفته است. پاهای خود را در شروع باز کنید. سپس باسن خود را پایین بکشید، طوری که انگار روی یک صندلی نشسته اید. دقت کنید که زانو تا قوزک پا تکان نخورد. به نقطه شروع برگردید و تکرار کنید. 

6. لانگ راه رفتن:

لانگ یک ورزش ماهیچه ای بزرگ برای پاها است. همچنین بر روی تنه شما هم کار می کند. با پاهای خود شروع کنید. یک قدم بزرگ با پای راست خود بردارید. سپس زانوی چپ را به پایین خم می کند. زانوی خود را به موقعیت شروع قرار دهید و در طرف مقابل آن را تکرار کنید.

کاهش وزن در منزل

ورزش هایی ساده و موثر برای لاغری در خانه

تمرینات لاغری برای کار در خانه

7. پرش با طناب :

این یکی از آسان ترین تمرین های کاردیو است که در خانه انجام می شود.شما می توانید با یک مجموعه ساده از چرخاندن طناب شروع کنید و سپس به سمت الگوهای پیچیده بروید. 

8. تمدید بازگشت:

هم چنین به عنوان سوپرمن هم شناخته می شود، این یک تمرین کمری عالی در خانه است. روی زمین دراز بکشید. سپس یکی از بازوهایتان را در هوا بلند کنید و تا جایی که می توانید پاهای خود را در هوا بالا ببرید.

سرتان را صاف نگه دارید تا یک ضمیمه کامل در پشت خود داشته باشید. چند ثانیه صبر کنید و به موقعیت اولیه برگردید. 

9. پلانک جانبی:

این تمرین دیگری است که برای بازوها، تنه، کمر و پاها تلاش می کند.با دراز کشیدن روی پهلوی خود شروع کنید.آرنج تان را زیر شانه قرار دهید. سپس بدن خود را طوری بالا ببرید که تمام وزن روی انگشتان پا و آرنج قرار گیرد.

حالا بلند شوید و فقط باسن خود را پایین بیاورید.از طرف دیگر مجددا این تمرین را تکرار کنید. 

برای لاغری چه ورزش هایی را می توانم در خانه انجام دهم؟

10. کرانچ:

این حرکت برای از دست دادن چربی شکم مناسب است.با راهنمای مناسب متخصص، برایتان مفید است. با دراز کشیدن به پشت خود شروع کنید.

زانوهایتان را خم کنید و دست هایتان را روی سینه و یا پشت سرتان قرار دهید.سپس پشت شکم را عقب بکشید و ماهیچه های آن را منقبض کنید تا تیغه شانه را بلند کنید.

دقت کنید که گردن تان صاف باشد و از بازوهایتان استفاده نکنید، تا بالاتنه تان را بالا بکشید.به موقعیت شروع پایین بروید و دوباره تکرار کنید. 

چند بار باید این تمرین ها را تکرار کرد؟

بهترین راه برای اجرای این تمرینات ورزشی در خانه، آموزش در فواصل زمانی معین است.برای هر تمرین با 30 ثانیه شروع کنید.تا جای ممکن چند بار این کار را تکرار کنید.

سپس به مدت ده ثانیه استراحت کنید و به سمت قسمت بعدی حرکت کنید.شما می توانید این را برای هر ده تمرین برای حدود 60 دقیقه تکرار کنید.شدت را با گذشت زمان، افزایش دهید. 

زمانی که به روتین خود عادت کردید، باید آن را با سخت تر کردنش جالب تر کنید. 

برای ورزش های خانگی برای کاهش وزن، می توانید کمی مقاومت کنید تا آن را چالش برانگیز تر کنید ؛ همانطور که در بخش ورزش و تناسب اندام نمناک گفته شده است به عنوان مثال، می توانید از یک کیف وزن دار یا دمبل در هنگام انجام وزنه برداری و لانگ استفاده کنید. 

وقتی که حرکت اسکیت را انجام می دهید، وزنه هایی را به قوزک پایتان اضافه کنید. شما حتی می توانید مدت زمان هر تغییر را افزایش دهید، تا دوره های بیشتری را تکرار کنید. 

شما حتی می توانید با اضافه کردن یک پرش در یک مسیرهای مشخص، آن را شدیدتر کنید. برای مثال، یک پرش کوتاه به جای وزنه برداری عادی می تواند ورزش خانگی عالی برای زنان و مردان باشد. به طور مشابه، اضافه کردن یک پرش پس از کامل شدن هر دو طرف آن، آن را شبیه به ورزش با شدت بالا می کند.

ورزش های خانگی

روش های لاغری آسان در خانه 

چگونه با انگیزه باقی بمانیم؟

سخت ترین چیز در رابطه با ورزش خانگی برای از دست دادن وزن، سازگار بودن است. دقت کنید که هر هفته میزان پیشرفت خود را ثبت کنید.سپس می توانید کمی موسیقی را به زمان ورزش تان اضافه کنید.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید یافتن یک شریک است.زمانی که کسی را دارید که می توانید با آن برنامه خود را به اشتراک بگذارید، به احتمال بیشتری به آن پایبند خواهید ماند.در نهایت، آن را جالب نگاه دارید.

ترتیب ورزش را تغییر دهید. همچنین می توانید فعالیت هایی را در نظر بگیرید که از قبیل شنا کردن یا هر ورزشی دیگری در طول هفته برای خود نگه داشتن انگیزه تان داشته باشید

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)